O Bodhi

Bylinná prírodná kozmetika Bodhi

Bodhi je prírodná kozmetika na báze rastlinných a bylinných extraktov a čistých esenciálnych olejov pre harmóniu tela a duše. Výrobky Bodhi Herbal SPA sú vyrábané podľa tradičných bylinných receptov a zdravých prírodných ingrediencií. Harmonizujte vaše telo i zmysly.

" Bodhi " je harmónia prírody.

Naše vybrané zmesy éterických olejov a čistých prírodných rastlinných extraktov - najštedrejšie dary prírody, budú vašim každodenným zdrojom krásy, zdravia a potešenia.

Bylinné kúpeĺe u vás doma

Bodhi prináša exotiku orientálnych kúpeľov a relaxu do vášho domova. Bodhi je kozmetika tradičných thajských bylinných receptov a zdravých prírodných ingrediencií. Zmesy vzácnych éterických olejov a čistých rastlinných extraktov obnovia rovnováhu vášho tela a ducha a dodajú vám silu a krásu. Ich silný vplyv aromaterapie je známy už po stáročia.

Zloženie

V našich kozmetických prípravkoch nie sú žiadne škodlivé chemické zlúčeniny, ktoré by sa mohli akumulovať v tele. Tiež nepoužívame zložky, ktoré nie sú dobre známe alebo ich účinok nie je dlhodobo preukázaný. Produkty Bodhi sú bezpečné pre vaše telo a bezpečné pre životné prostredie. Viac o zložení kozmetických výrobkov sa dočitate TU 

Základom produktov Bodhi sú esenciálne oleje a čisté rastlinné extrakty - najštedrejšie dary prírody. Viac o ich priaznivých zdravotných i aromaterapeutických účinkoch sa dočitate TU 

Harmónia tela a duše

Strom života bodhi" Bodhi " je harmónia prírody. Je to večná rovnováha rastlín a človeka. Naše tradičné receptúry zregenerujú telo a myseľ do tohto prirodzeného stavu. Aromaterapia je známa priaznivým vplyvom na duševnú pohodu a rovnováhu a prírodné ingrediencie podporia vonkajšiu krásu. Všetky naše produkty sú vyrobené v súlade s časom preverenými tradíciami starostlivosti o telo a pleť.

Kúpele predstavujú radosť z fyzických pocitov a rituálov starostlivosti o telo. Počiatky siahajú až do antiky, dávali zmysel už v minulosti a v súčasnosti sa stali povinnosťou. V čase sa tajomstvo kúpeľa a rituály používané na očistu a osvieženie tela stali mimoriadne príťažlivými. Všetko to najlepšie sme preniesli do kozmetiky Bodhi. Naše vybrané zmesy esencií budú vašim každodenným zdrojom krásy, zdravia a potešenia.

Štedrosť rastlín - pre krásu a potešenie ...

Tropické podnebie juhovýchodnej Ázie poskytuje nielen miesto pre voľný čas a exotickú dovolenku, ale tiež ideálne podmienky pre rast vegetácie a rastlín. Je bohatá na flóru, ktorá prekypuje látkami s pozitívnymi účinkami na krásu a zdravie. Výber z ovocia dozrievajúcim pod rovníkovým slnkom a množstvo kvetín a bylín poskytujú základ na výrobu esenciálnych olejov, ktoré sú základom pre ozajstné bylinné kúpele. Kozmetika Bodhi vás prostredníctvom jedinečných orientálnych vôni dnes magicky prenesie až na okraj relaxácie a meditácie.

Ak raz vyskúšate naše výrobky .... prírodnú kozmetiku Bodhi si zamilujete!

Sledujte nás na Facebooku pre užitočné rady a tipy ako si zachovať prirodzenú krásu a byť o niečo zdravší. Dozviete sa viac prírodnej kozmetike, jej rastlinnom zložení či tipy pre skrášlovanie, harmóniu a relax."