O Bodhi

O Bodhi

Vitajte vo svete Thajských kúpeľov 

Originálna a jedinečná thajská kozmetika založená na tradíciách dávnych orientálnych kúpeľov posilní vášho ducha a obnoví vašu prirodzenú krásu a zdravie.

Pri našich produktoch vychádzame z tradičných receptúr, dávnych múdrostí, pričom kladieme dôraz na pravosť pôvodu. Používame tradičné postupy výroby, pri ktorých základom sú čisté prírodné ingrediencie, bylinné výťažky, esenciálne oleje. Uvedomujeme si silný vplyv liečivej aromaterapie, pretože náš vonkajší vzhľad je úzko prepojený s našim vnútorným bytím. Výsledok – naše produkty - napomáhajú harmonizovať telo i dušu. Používanie tej správnej kozmetiky vás účinne ochráni pred nezdravými vplyvmi na organizmus a zároveň pomôže vyniknúť pravej kráse a podporí vnímanie seba samého v súlade s prírodou.

Zloženie z prírody

V našich kozmetických prípravkoch nie sú žiadne škodlivé chemické zlúčeniny, ktoré by sa mohli akumulovať v tele. Tiež nepoužívame zložky, ktoré nie sú dobre známe alebo ich účinok nie je dlhodobo preukázaný. Produkty Bodhi sú bezpečné pre vaše telo a bezpečné pre životné prostredie. Viac o zložení kozmetických výrobkov.

Základom produktov Bodhi sú esenciálne oleje a čisté rastlinné extrakty - najštedrejšie dary prírody. Viac o ich priaznivých zdravotných i aromaterapeutických účinkoch sa dočítate v bylinnom herbáry.

Harmónia tela a duše

" Bodhi " je harmónia prírody. Je to večná rovnováha rastlín a človeka. Naše tradičné receptúry zregenerujú telo a myseľ do tohto prirodzeného stavu. Aromaterapia je známa priaznivým vplyvom na duševnú pohodu a rovnováhu a prírodné ingrediencie podporia vonkajšiu krásu. Všetky naše produkty sú vyrobené v súlade s časom preverenými tradíciami starostlivosti o telo a pleť.

Kúpele predstavujú radosť z fyzických pocitov a rituálov starostlivosti o telo. Počiatky siahajú až do antiky, dávali zmysel už v minulosti a v súčasnosti sa stali povinnosťou. V čase sa tajomstvo kúpeľa a rituály používané na očistu a osvieženie tela stali mimoriadne príťažlivými. Všetko to najlepšie sme preniesli do kozmetiky Bodhi. Naše vybrané zmesy esencií budú vašim každodenným zdrojom krásy, zdravia a potešenia.

Štedrosť rastlín pre krásu a potešenie

Tropické podnebie juhovýchodnej Ázie poskytuje nielen miesto pre voľný čas a exotickú dovolenku, ale tiež ideálne podmienky pre rast vegetácie a rastlín. Je bohatá na flóru, ktorá prekypuje látkami s pozitívnymi účinkami na krásu a zdravie. Výber z ovocia dozrievajúcim pod rovníkovým slnkom a množstvo kvetín a bylín poskytujú základ na výrobu esenciálnych olejov, ktoré sú základom pre ozajstné bylinné kúpele. Kozmetika Bodhi vás prostredníctvom jedinečných orientálnych vôni dnes magicky prenesie až na okraj relaxácie a meditácie.

 

 

MILNÍKY ZNAČKY BODHI »

Levandula PoliaAkademia Aromaterapie Akademia Aromaterapie
  • » 2010 Stass Gartels zakladá Bodhi Herbal SPA cosmetics v Thajsku
  • » 2013 Bodhi expaduje do európy a otvará aj zastupenie pre SR a ČR
  • » 2014 v SR a ČR spusta peticiu za Záchráňme malý dunaj sponzoruje školne pre deti v Nepále
  • » 2015 Bodhi je nominovana na prestížnu cenu Luxury Award
  • » 2016 vystavujeme na najvačšej výstave Kozmetiky na svete Cosmoprof Bologna
  • » 2017 Bodhi expaduje v Hongkokngu a otvára sieť predajní
  • » 2018 v Hongkongu otvárame svoje prvé BODHI SPA 
  • » 2018 Napĺňame stratégiu dlhoudržateľného ekologického hospodárstva a esenciálne oleje už získavame z vlastných slnečných polí z oblasti Stara Zagora v Bulharsku. Vysadíme 5000 sadeníc RUŽE Damascénskej a 24.300 sadeníc Levandule Augustifolie
  • » 2019 Zakladáme Holistickú Akadémiu Aromaterapie

  

߷

OBNOVTE RITUÁL KÚPEĽOV A ZAŽITE NA VLASTNEJ KOŽI VÔŇU DIAĽOK, KTORÁ VÁS OSLOBODÍ.

 

Esencialne oleje za super ceny!