Kurzy aromaterapie

Aromaterapia kurzy

BODHI holistická akadémia Aromaterapie čerpá z vedomostí získaných z orientálnych múdrosti juhovýchodnej Ázie a ponúka profesionálne poradenské služby v Aromaterapií a SPA. Spoločnosť BODHI bola založená v roku 2009 v Thajsku, vyrába prírodné produkty starostlivosti o telo, pre kúpel a aromaterapiu. BODHI sa stáva dôveryhodným a uznaným menom v oblasti LUXURY SPA & WELLNESS s dodávkami pre naprestížnejšie SPA masážné centrá a hotely celosvetovo. 

Kurz Aromaterepie

S viac ako 7-ročnými skúsenosťami v oblasti SPA a životného štýlu, v roku 2019 spoločnosť BODHI uvádza kurzy holistickej aromaterapie. Na kurzoch holistickej Aromaterapie sa sa integruje umenie, overené praktiky a kultúra s cieľom optimalizovať kurzy pre súčasný životnný štýl. Cieľom kurzov je nielen sprostretkovanie informácii ale i vedomie ako dosiahnuť harmoniu tela a mysle, ktorá je základným konceptom každého duchovného myslenia.

Kurzy holistickej aromaterapie sú vedené klinickou aromaterapeutkou Monikou Végh, Ilhem Mahbouli a Martinou Kubicovou.

Pridajte sa k nám a objavte silu prírody, ktorá zharmonizuje Vaše telo i dušu.

KURZY PRE ROK 2019:


Kurz Aromaterepie

 

Úvod do aromaterapie pre začiatočníkov a využitie aromaterapie pre posilnenie imunity

Termíny kurzu: 5.10.2019, 10:00 - 17.30 hod
Miesto: Bratislava
Lektorka: Monika Végh
Cena kurzu: 99 EUR

Stručný prehľad kurzu:
1.blok: Esenciálne oleje a aromaterapia, Veda o aromaterapii, Zmiešavanie esenciálnych olejov, Všeobecná aplikácia pre aromaterapiu
2. blok: Ako vytvoriť atmosféru aromaterapie vo vašom každodennom živote, Ako si na jeseň posilniť imunitu prostedníctvom esenciálnych olejov
3.blok: Praktická časť - miešanie olejov pre podporu imunity

Prihlášky a informácie: info@bodhispa.sk

 


Kurz Aromaterepie

 

Aromaterapia a životné udalosti: miešanie vianočného darčeku

Termín kurzu: 30.11.2019, 10:00 - 17.30 hod
Miesto: Bratislava
Lektorka: Monika Végh
Cena kurzu: 99 EUR

Stručný prehľad kurzu:
1.blok: Ako aromaterapia ovplyvňuje našu náladu a osobnosť.
2.blok: Esenciálne oleje, ktoré pomáhajú prekonávať životné ťažkosti, zosúladiť myseľ a telo, dodať sebadôveru, odvahu alebo rozhodnosť, upokojiť rozbúrené emócie alebo myšlienky.
3.blok: Miešanie vianočného darčeku pre blízku osobu (alebo pre seba).

Prihlášky a informácie: info@bodhispa.sk

 

Organizačné informácie:

Trvanie: Kurz trvá 6 hodín, je rozdelený do 3 samostatných blokov - teoretická časť, časť o konkrétnych olejoch a praktická časť - miešanie olejov podľa aktuálnej témy.

Rozvrh dňa: Kurzy sa konajú od 10:00 do 17:30 hod. s prestávkou na obed od 12:00 do 13:00 hod. a krátkou prestávkou medzi 2. a 3. blokom (15-20 minút).

V cene kurzov je zahrnuté: prednáškové materiály, esenciálne oleje a aromaterapeutické pomôcky potrebné na praktickú časť a ukážky počas kurzu, vlastný olej ktorý si namiešate podľa aktuálnej témy, občerstvenie a nápoje počas kurzu, darček od Bodhi.

 

Prihláška a platba: Účasť na kurze je možná až po prihlásení a zaplatení celej ceny kurzu pred konaním kurzu.

PRIHLÁŠKY A INFORMÁCIE NA: info@bodhispa.sk

 

Právo na zmeny v kurzoch vyhradené.