Kurzy aromaterapie

Aromaterapia kurzy

BODHI Akadémia holistickej aromaterapie čerpá z vedomostí získaných z orientálnych múdrostí juhovýchodnej Ázie a ponúka profesionálne poradenské služby v oblasti Aromaterapie a SPA. 

Spoločnosť BODHI HERBAL SPA COSMETICS bola založená v roku 2009 v Thajsku, vyrába prírodné produkty pre starostlivosť o telo, pre kúpeľ a aromaterapiu. Dôsledné postupy pri výrobe a pozornosť venovaná detailom sa stávajú hnacou silou jej úspechu za posledných 10 rokov. BODHI sa stáva dôveryhodným a uznávaným menom v oblasti PROFESSIONAL SPA & WELLNESS a dodáva produkty pre naprestížnejšie SPA masážné centrá a hotely pocelom svete. Od roku 2018 prevádzkuje aj vlastné BODHI HERBAL SPA v Hongkongu, Čína. 

Kurz Aromaterepie

S viac ako 7-ročnými skúsenosťami v oblasti SPA a životného štýlu, v roku 2019 spoločnosť BODHI uvádza prvé kurzy aromaterapie. Na Kurzoch holistickej aromaterapie integrujeme vedecké poznatky, overené praktiky a duchovné princípy s cieľom optimalizovať kurzy pre súčasný životný štýl. Cieľom Kurzov je nielen sprostredkovanie informácii, ale šírenie poznatkov o tom ako dosiahnuť harmóniu tela a mysle, ktorá je základným konceptom rovnováhy a spokojného života.

Kurzom Vás prevedú vyškolení lektori - klinickí aromaterapeuti, ktorí Vám vysvetlia vlastnosti a výhody každého esenciálneho oleja.  Na kurzoch si vytvoríte Váš osobný olej či už na tvár alebo telo. Kurzy holistickej aromaterapie Bodhi Akadémie majú rôznu formu - od krátkych popoludňajších workshopov až po intenzívne celodenné kurzy so zameraním na liečebné procesy. V ponuke na rok 2019 a 2020 sú celodenné Kurzy aromaterapie s témami aktuálnymi pre dané ročné obdobie alebo problémy života v súčasnom svete. Kurzy holistickej aromaterapie BODHI sú vedené klinickou aromaterapeutkou Monikou Végh. 

Pridajte sa k nám a objavte silu prírody, ktorá zharmonizuje Vaše telo i dušu.

AKTUÁLNE KURZY na rok 2020: 


Kurz Aromaterepie

Aromaterapia proti stresu
+ miešanie antistress oleja

Termín kurzu: pripravujeme

Trvanie: 10:00 - 17.30 hod
Miesto: Bratislava
Lektorka: Monika Végh
Cena kurzu: 79€
Obsah kurzu: TU  +Darček v cene

Stručný prehľad kurzu:
Stres a jeho dôsledky, Psychosomatika a emócie, prevencia stresu a vplyv aromaterapie, vybrané esenciálne oleje
Workshop + miešanie vlastného oleja proti stresu

 

KURZY na rok 2020:


Kurz Aromaterepie

Termíny a témy kurzov oznámime čoskoro.


Chystáme pre Vás niekoľko ďalších Kurzov s aktuálnymi témami. Sledujte túto stránku, facebook-ovú stránku alebo sa prihláste na odber noviniek, aby Vám neušla žiadny Kurz aromaterapie.

 

Organizačné informácie ku KURZOM:

Trvanie: Kurz trvá 6 hodín, je rozdelený do 3 samostatných blokov - teoretická časť, časť o konkrétnych olejoch a praktická časť - miešanie olejov podľa aktuálnej témy.

Rozvrh dňa: Kurzy sa konajú od 10:00 do 17:30 hod. s prestávkou na obed od 12:00 do 13:00 hod. a krátkou prestávkou medzi 2. a 3. blokom (15-20 minút).

V cene kurzov je zahrnuté: prednáškové materiály, esenciálne oleje a aromaterapeutické pomôcky potrebné na praktickú časť a ukážky počas kurzu, vlastný olej, ktorý si namiešate podľa aktuálnej témy, občerstvenie a nápoje počas kurzu, darček od Bodhi.

Prihláška a platba: Účasť na kurze je možná až po prihlásení a zaplatení celej ceny kurzu pred konaním kurzu.

Počet účastníkov: minimálne 5, maximálne 12

PRIHLÁŠKY A INFORMÁCIE NA: info@bodhispa.sk

Prečítajte si ZMLUVNÉ PODMIENKY

Právo na zmeny v kurzoch vyhradené.

FILOZOFIA 

BODHI Akadémia holistickej aromaterapie poskytuje najkvalitnejšie vzdelávanie v oblasti aromaterapie na Slovensku ako aj profesionálne konzultačné služby v oblasti aromaterapie a školiaci program pre profesionálov z oblasti SPA, beauty a wellness. Bodhi Akadémia spája súčasné poznatky a skúsenosti o liečivých účinkoch rastlín a kvetov, ktoré sú relevantné a praktické pre dnešok. Mnohé z praktík v našich osnovách sú inšpirované AYURVÉDOU či Tradičnou orientálnou medicínou (Thajsko, Čína atď). Veríme, že aromaterapia nie je len alternatíva k liekom. Naším cieľom je inšpirovať k láske k spoločnosti a prírode. Filozofia Bodhi Akadémie spočíva na troch pilieroch: Prvým pilierom je pokoj mysle, znižovanie emočného stresu, prevencia psychosomatických ochorení a podpora odolnosti tela i mysle voči stresu. Tento cieľ na kurzoch dosahujeme samotnou aromaterapiou v spojení s dychovými cvičeniami. Druhým pillierom je používanie esenciálnych olejov a samotných bylín v každodennom živote na liečenie, užívanie v kozmetike či domácnosti, vo wellness a zabezpečiť tak dlhodobo udržateľný, zdraviu prospešný životný štýl. Tretím pillierom je náuka o živote v harmónii, vnútornej pohode a radosti. Rovnováha vo všetkom - to je naša výzva pre spoločnosť a dnešných ľudí. 

V budúcnosti BODHI AKADÉMIA plánuje poskytovať aj certifikované odborné kurzy pre MASÉROV, SPA A WELLNESS a BEAUTY EXPERTOV. Komplexná vyučba a lekcie budú tematicky zamerané so špecializáciou napr. na Thajské aromamasáže, Masážne celotelové procedúry alebo aj príprava či miešanie vlastných masážnych olejov, balzamov atď.

Psychika ovplyvňuje naše telo, jeho zdravie, výkon a pohodu. Psychosomatika- veda, ktorá pojednáva o tom, ako psychika ovplyvňuje telo, sa už vyučuje na univerzitách. Fakt, že telo, myseľ, emócie a duch tvoria jednotu, je dnes akceptovaný nielen vo vedeckom svete, ale i v každodennej realite. Stiahnutý žalúdok, hrča v krku sú všeobecne známe telesné reakcie na emočný stres.  Lekári tradičnej čínskej medicíny diagnostikujú podľa emócií. Emócie sú tesne spojené s činnosťou orgánov, prostredníctvom nich orgány reagujú na vnútorné popudy i na citové podnety, ktoré prichádzajú zvonku. Starí Číňania vedeli, že ak sú city priveľké a pôsobia dlhodobo, môžu sa stať príčinou choroby. Fakt, že telo nie je len množstvo orgánov alebo zhluk buniek pritom nemusíme chápať nejako nábožensky alebo ezotericky. Ak sa s vami rozíde partner, telesne ste síce úplne v poriadku, napriek tomu to s vami môže fyzicky "zamávať", psychický problém sa somatizuje niekedy dosť drasticky.  Aromaterapia a jej metódy aplikácie môžu nám pomôcť obnoviť stratenú rovnováhu v sebe i v našich vzťahových, sociálnych i emočných poliach.

  

Ing. MONIKA VÉGH - Klinický Aromaterapeut

Monika Végh - Klinický aromaterapeutMonika je odborným garantom a lektorom Akadémie holistickej aromaterapie Bodhi a zakladateľkou školy aromaterapie Štyri živly. Profesionálne sa aromaterapii začala venovať v roku 2007. Kľúčovým pre jej profesijný rast sa stalo štúdium na Primavera Academy v Nemecku, ktoré úspešne ukončila skúškou v roku 2011 a získala titul Aromaexpert. V roku 2013 dokončila nadstavbové štúdium klinickej aromaterapie v Rakúsku a získala titul klinický Aromaterapeut.

Nadobudnuté poznanie ju priviedlo k vzájomnému prepojeniu energie živlov s liečivou silou bylín a aromaterapie. Na tomto základe vytvorila jedinečný liečebný systém, ktorý cez zvládnutie živlov v spojení s aromaterapiou umožňuje obnoviť harmóniu tela a duše. Jej snom je sprostredkovať svoje poznatky a skúsenosti všetkým, ktorí majú záujem vstúpiť do voňavej lekárne prírody a vydať sa na úžasnú cestu poznania.

Viac informácií o Monike Végh nájdete na stránke školy aromaterapie www.irisana.eu


Pridajte sa k nám a objavte silu prírody,
ktorá zharmonizuje Vaše telo i dušu.