Kurzy aromaterapie

Aromaterapia kurzy

  

V roku 2019 spoločnosť BODHI uviedol prvé kurzy aromaterapie. Zamerali sme sa na vysokú úroveň holistickej aromaterapie, kde integrujeme vedecké poznatky, overené praktiky a duchovné princípy s cieľom optimalizovať kurzy pre súčasný životný štýl. Cieľom kurzov je nielen sprostredkovanie informácii, ale šírenie poznatkov o tom, ako dosiahnuť harmóniu tela a mysle, ktorá je základným konceptom rovnováhy a spokojného života.

 

PONUKA KURZOV

AKADÉMIA HOLISTICKEJ AROMATERAPIE

O kurze

BODHI Akadémia holistickej aromaterapie poskytuje najkvalitnejšie vzdelávanie v oblasti aromaterapie na Slovensku ako aj profesionálne konzultačné služby v oblasti aromaterapie a školiaci program pre profesionálov z oblasti SPA, beauty a wellness.

Filozofia a smerovanie Akadémie holistickej aromaterapie spočíva na troch pilieroch: 

Prvým pilierom je pokoj mysle, znižovanie emočného stresu, prevencia psychosomatických ochorení a podpora odolnosti tela i mysle voči stresu. Tento cieľ na kurzoch dosahujeme samotnou aromaterapiou v spojení s dychovými cvičeniami. Druhým pillierom je používanie esenciálnych olejov a samotných bylín v každodennom živote na liečenie, užívanie v kozmetike či domácnosti, vo wellness a zabezpečiť tak dlhodobo udržateľný, zdraviu prospešný životný štýl. Tretím pillierom je náuka o živote v harmónii, vnútornej pohode a radosti. Rovnováha vo všetkom - to je naša výzva pre spoločnosť a dnešných ľudí. 

Kurzy v rámci Akadémie holistickej aromaterapie  majú ucelenú formu, ale zakúpiť sa dajú od krátkych popoludňajších workshopov až po intenzívne celodenné kurzy, až po absolvovanie kompletnej školy so zameraním na liečebné procesy.

Lektori 

Kurzy holistickej aromaterapie BODHI sú vedené klinickou aromaterapeutkou Monikou Végh. 

Trvanie: jeden kurz trvá 6 hodín, je rozdelený do 3 samostatných blokov - teoretická časť, časť o konkrétnych olejoch a praktická časť - miešanie olejov podľa aktuálnej témy.

Rozvrh dňa: Kurzy sa konajú od 10:00 do 17:30 hod. s prestávkou na obed od 12:00 do 13:00 hod. a krátkou prestávkou medzi 2. a 3. blokom. 

Cena

V cene kurzov je zahrnuté: prednáškové materiály, esenciálne oleje a aromaterapeutické pomôcky potrebné na praktickú časť a ukážky počas kurzu, vlastný olej, ktorý si namiešate podľa aktuálnej témy, občerstvenie a nápoje počas kurzu, darček od Bodhi.

Prihláška a platba: Účasť na kurze je možná až po prihlásení a zaplatení celej ceny kurzu pred konaním kurzu. PRIHLÁŠKY A INFORMÁCIE NA: info@bodhispa.sk

Počet účastníkov: minimálne 5, maximálne 12

 

 

 WORKSHOPY  - AROMATERAPIA NA KAŽDÝ DEŇ

 O kurze

Workshopy aromaterapie sú poldňové kurzy s teoretickou aj praktickou časťou. V teoretickej časti sa účastníci naučia informácie:

- čo sú esenciálne oleje a ako fungujú

- aké sú zdravotné účinky esenciálnych olejov

- aké sú spôsoby použitia esenciálnych olejov

- niekoľko tipov, ako si zapamätať účinky a pôsobenie olejov pre ľudský organizmus

- niekoľko príkladov riešenia konkrétnych zdravotných problémov pomocou esenciálnych olejov

- pohľad "cez lupu" na 10 najpoužívanejších esenciálnych olejov

V praktickej časti workshopu si účastníci vyrobia praktické pomôcky pre zdravie a emočnú pohodu:

- tuhý balzam na uľahčenie dýchania

- masážny olej na boľavé svaly a relaxáciu

- difúzna zmes podľa výberu: na prečistenie priestoru, na prevenciu pred bakteriálnymi a vírusovými ochoreniami, na emočnú pohodu proti stresu a uvoľnenie.

Trvanie: kurz trvá 4 hodiny

Cena: 49,- EUR

V cene kurzov je zahrnuté:  materiály, esenciálne oleje a kozmetické suroviny na praktickú časť a ukážky počas kurzu,  3 produkty, ktoré si účastník vyrobí počas workshopu.

Prihláška a platba: Účasť na workshope je možná až po prihlásení a zaplatení celej ceny workshopu pred jeho konaním. PRIHLÁŠKY A INFORMÁCIE NA: info@bodhispa.sk

Počet účastníkov: minimálne 6, maximálne 20.

    

Webinár -  Základy aromaterapie 

V tomto praktickom webinári máte možnosť si stiahnuť online vzdelávaciu hodinu, n aktorej Vás zoznámime so základnými princípmi práce s esenciálnymi olejmi.

Na hodine sa naučíte nasledovné:

- čo sú esenciálne oleje a ako fungujú

- aké sú zdravotné účinky esenciálnych olejov

- aké sú spôsoby použitia esenciálnych olejov

- niekoľko tipov, ako si zapamätať účinky a pôsobenie olejov pre ľudský organizmus

- niekoľko príkladov riešenia konkrétnych zdravotných problémov pomocou esenciálnych olejov

- pohľad "cez lupu" na 10 najpoužívanejších esenciálnych olejov

K tomuto online kurzu dostáva účastník materiály na stiahnutie.

Trvanie: kurz trvá 60 minút

Cena: 5,- EUR

V cene kurzov je zahrnuté:  učebný materiál, brožúrka Sprievodca esenciálnymi olejmi (pdf), 5 receptov na výrobu 

Platba a technické informácie: tento webinár bude v našej ponuke od janurára 2022 na stiahnutie, vrátane príloh.

 

 

 

PLÁNOVANÉ KURZY na rok 2022 

 

Workshop: AROMATERAPIA NA KAŽDÝ DEŇ

Dátum: 18.3. 2022

 
Predbežný záujem hláste emailom.

  

Prečítajte si ZMLUVNÉ PODMIENKY

Právo na zmeny v kurzoch vyhradené.

 

 

NAŠI LEKTORI  

 

 

Ing. MONIKA VÉGH - Klinický Aromaterapeut

Monika Végh - Klinický aromaterapeutMonika je odborným garantom a lektorom Akadémie holistickej aromaterapie Bodhi a zakladateľkou školy aromaterapie Štyri živly. Profesionálne sa aromaterapii začala venovať v roku 2007. Kľúčovým pre jej profesijný rast sa stalo štúdium na Primavera Academy v Nemecku, ktoré úspešne ukončila skúškou v roku 2011 a získala titul Aromaexpert. V roku 2013 dokončila nadstavbové štúdium klinickej aromaterapie v Rakúsku a získala titul klinický Aromaterapeut.

Nadobudnuté poznanie ju priviedlo k vzájomnému prepojeniu energie živlov s liečivou silou bylín a aromaterapie. Na tomto základe vytvorila jedinečný liečebný systém, ktorý cez zvládnutie živlov v spojení s aromaterapiou umožňuje obnoviť harmóniu tela a duše. Jej snom je sprostredkovať svoje poznatky a skúsenosti všetkým, ktorí majú záujem vstúpiť do voňavej lekárne prírody a vydať sa na úžasnú cestu poznania.

Viac informácií o Monike Végh nájdete na stránke školy aromaterapie www.irisana.eu

 

 

 

 

 

 

 


Pridajte sa k nám a objavte silu prírody,
ktorá zharmonizuje Vaše telo i dušu.