Kurzy aromaterapie

BODHI holistická akadémia Aromaterapie čerpá z vedomostí získaných z orientálnych múdrosti juhovýchodnej Ázie a ponúka profesionálne poradenské služby v Aromaterapií a SPA. Spoločnosť BODHI bola založená v roku 2009 v Thajsku, vyrába prírodné produkty starostlivosti o telo, pre kúpel a aromaterapiu. BODHI sa stáva dôveryhodným a uznaným menom v oblasti LUXURY SPA & WELLNESS s dodývkami pre naprestížnejšie SPA masážné centrá a hotely celosvetovo. 

S viac ako 7-ročnými skúsenosťami v oblasti SPA a životného štýlu, v roku 2019 spoločnosť BODHI uvádza prvé kurzy holistickej aromaterapie. Na kurzoch holistickej Aromaterapie sa sa integruje umenie, overené praktiky a kultúra s cieľom optimalizovať kurzy pre súčasný životnný štýl. Cieľom kurzov je nielen sprostretkovanie informácii ale i vedomie ako dosiahnuť harmoniu tela a mysle, ktorá je základným konceptom každého duchovného myslenia.

Kurzy holistickej aromaterapie sú vedené klinickou aromaterapeutkou Monikou Végh, Ilhem Mahbouli a Martinou Kubicovou.

KURZY:

Úvod do aromaterapie

Stručný prehľad:

História aromaterapie
Esenciálne oleje a aromaterapia
Veda o aromaterapii
Zmiešavanie esenciálnych olejov
Všeobecná aplikácia pre aromaterapiu
Bezpečné používanie esenciálnych olejov
Ako vytvoriť atmosféru aromaterapie vo vašom každodennom živote

Termíny kurzu:

Bratislava 9.3.2019

Bratislava 18.5.2019

Bratislava Jeseň 2019 (termín doplníme)

Praha Jeseň 2019 (termín doplníme)

 

Trvanie kurzu: 1 deň

Cena kurzu: 99 EUR

V cene je zahrnuté: prednáška 8h rozdelená do 3 blokov, prednáškové materiály, Esenciálny olej podla výberu, občerstvenie (káva, čaj)

PRIHLAŠKY: info@bodhispa.sk