Kurzy aromaterapie

Aromaterapia kurzy

BODHI holistická akadémia Aromaterapie čerpá z vedomostí získaných z orientálnych múdrosti juhovýchodnej Ázie a ponúka profesionálne poradenské služby v Aromaterapií a SPA. Spoločnosť BODHI bola založená v roku 2009 v Thajsku, vyrába prírodné produkty starostlivosti o telo, pre kúpel a aromaterapiu. BODHI sa stáva dôveryhodným a uznaným menom v oblasti LUXURY SPA & WELLNESS s dodývkami pre naprestížnejšie SPA masážné centrá a hotely celosvetovo. 

S viac ako 7-ročnými skúsenosťami v oblasti SPA a životného štýlu, v roku 2019 spoločnosť BODHI uvádza prvé kurzy holistickej aromaterapie. Na kurzoch holistickej Aromaterapie sa sa integruje umenie, overené praktiky a kultúra s cieľom optimalizovať kurzy pre súčasný životnný štýl. Cieľom kurzov je nielen sprostretkovanie informácii ale i vedomie ako dosiahnuť harmoniu tela a mysle, ktorá je základným konceptom každého duchovného myslenia.

Kurzy holistickej aromaterapie sú vedené klinickou aromaterapeutkou Monikou Végh, Ilhem Mahbouli a Martinou Kubicovou.

KURZY PRE ROK 2019:


Kurz Aromaterepie

 

KURZ&WORKSHOP: Úvod do aromaterapie pre začiatočníkov

Termíny kurzu: 
Bratislava: 18.5.2019, Jeseň 2019 (termín doplníme),
Praha: Jeseň 2019 (termín doplníme),
Trvanie kurzu: 1 deň
Cena kurzu: 99 EUR

Stručný prehľad kurzu: História aromaterapie, Esenciálne oleje a aromaterapia, Veda o aromaterapii, Zmiešavanie esenciálnych olejov, Všeobecná aplikácia pre aromaterapiu, Bezpečné používanie esenciálnych olejov, Ako vytvoriť atmosféru aromaterapie vo vašom každodennom živote 

Uvoľnite sa a podporte pocit vnútornej pohody ... 
PRIHLAŠKY NA: info@bodhispa.sk

 

V cene kurzov je zahrnuté: prednáška 8h rozdelená do 3 samostatných blokov, prednáškové materiály, Esenciálne oleje a aromaterapeutické pomôcky počas kurzu, vlastný olej ktorý si namiešate podla výberu, občerstvenie a nápoje počas kurzu, darček od Bodhi. 

PRIHLAŠKY A INFORMÁCIE NA: info@bodhispa.sk

Miesto konania kurzu bude upresnené. Právo na zmeny v kurze vyhradené.