Doprava a poštovné

 

DPD kuriér

DPD

Dobierka SR 3,90 € │ Platba vopred SR 3,70 €

Dobierka CZ 150 Kč │ Platba vopred CZ 115 Kč

EU Shipping - advance payment 9,90 €

Doručenie vašej zásielky pomocou kuriéra je obvykle v nasledujúci deň od jej podania. Kuriér  kontaktuje zákazníka telefonicky a zasielku doručí priamo k Vám domov a to aj v sobotu.

NOVINKA: Aktuálne je možné zásielku si presmerovať aj do Alza alebo Pošta boxu. Po zakúpení tovaru stačí osobne kontaktovať DPD alebo priamo vyplniť na stránke doručovateľa.

 

Slovenská pošta 

 

Dobierka - Balík na Poštu 3,50€

Slovenská pošta doručuje tovar obvykle nasledujúci pracovný deň po celej SR. Tovar bude odoslaný najneskôr v nasledujúci pracovný deň po potvrdení objednávky. Potvrdenie bude zaslané ihneď ako budú všetky položky z Vašej objednávky na sklade. Tovar bude pripravený na vyzdvihnutie na pošte príslušnej k dodacej adrese.

 

Osobný odber

Samsa

Výdajné miesto sa nachádza v predajni SAMSA boho&ethnic Shop, Pánska 33, Bratislava, 83101 - www.samsa.sk

 

Poštovné ZADARMO nad 55 

Pri objednávklach nad túto sumu Vám nebudeme účtovať poštovné ani platbu za dobierku.

Velkoobchodní zákazníci majú poštovné ZADARMO.

Neprehliadnite - Skontrolujte si, prosím, pri preberaní objednávky stav obalu zásielky, predovšetkým či nie je akýmkoľvek spôsobom porušená naša páska a nie je opravovaná. V prípade akýchkoľvek pochybností odmietnite zásielku prevziať a ihneď nás informujte, aby sme sa dohodli na ďalšom postupe. Prípadne odporúčame prevziať balík a ihneď ho otvoriť pred doručovateľom. Pokiaľ zásielku prevezmete a zistíte poškodenie alebo stratu obsahu neskôr, nemôžeme už vstúpiť do prípadného reklamačného konania medzi Vami a doručovateľskou spoločnosťou. Neskoršie reklamácie nemôžeme zohľadniť.

 

 

Esencialne oleje za super ceny!