Kariéra

Chcete sa podieľať na rozširovaní značky BODHI SPA po Slovensku? Chcete vedieť ako si zarobiť a zároveň nakupovať so zľavou? Radi Vás privítame, podporíme, naučíme ako spoločne predstaviť ľuďom Bodhi SPA. Spoznať krásu. Orientálnu čistotu. Liečivé ako aj terapeutické účinky použitých ingrediencií.

HĽADÁME:Kariera v Bodhi herbal Spa

E-SHOP SALES / INVENTORY MANAGER/KA (part-time)

Popis pracovnej ponuky:
Bodhi Herbal SPA je značka kvalitnej prírodnej kozmetiky z Thajska, ktorá už 9. rok pôsobí na SR&CZ trhu. Hľadáme manažéra pre Bodhi Herbal SPA v Bratislave.

Náplň práce:
Máme pre Teba zaujímavú pozíciu pre eshop s prémiovou prírodnou kozmetikou, aromaterapiou a profesionálnymi SPA produktami pre Hotely, wellness centrá a retailový predaj. Manažérska pozícia v sebe zahŕňa budovanie značky, obchodné aktivity, produktový manažment, skladové hospodárstvo, starostlivosť o web www.bodhispa.sk a www.bodhi.cz. Starostlivosť o zákazníkov a denná komunikacia, správa databáz a príprava direct mailov.

Zodpovednosti:

  • správa e‐shopu a inventory management
  • správa textového obsahu a štylistické zručnosti
  • správa databáz a príprava obchodných direct mailov
  • starostlivosť o CRM a vyhladávanie potencionálnych klientov

Požadujeme:

  • Obchodné myslenie a obchodný duch
  • VŠ vzdelanie
  • skúsenosti s prácou v e-shope s objemom 500+objednávok/mes., min. 3 roky sú nutné!
  • prehľad v oblasti beauty, spa, BIO kozmetika
  • Prijemné profesionálne vystupovanie
  • skúsenosti v online marketingu a E-commerce,
  • základy HTML, CSS, SEO a analytické myslenie
  • znalosť word, excel na pokročilej úrovni
  • cudzie jazyky: pokročilá angličtina alebo nemčina
  • flexibilita a výborné komunikačné schopnosti
  • práca na dohodu alebo živnosť, 3 x do týždňa alebo 24 hod./týž.

Mzda a termín nástupu:
Zaujímavé platové ohodnotenie. Možnosť práce aj na part‐time. Termín nástupu ihneď.

GRAPHIC DESIGNER & WEB CONTENT MANAGER (part-time)

Hľadáme šikovného grafického dizajnéra a content manažéra/ manažérku s backgroundom webpublishera, kreatívca s grafickým cítením, ktorý/á bude spravovať, designovať a fotografovať digitálny obsah pre weby www.bodhispa.sk a www.bodhi.cz na part-time.

  • Príprava, Editácia a správa digitálneho obsahu bodhi.cz a bodhispa.sk
  • WEB DESIGN a UX na weboch a online kampaniach
  • Tvorba produktových konceptov a kampaní, vrátane produktovej fotografie
  • Správa Bloggu a Social medií
  • Príprava obsahu pre Direct mailing
  • Správa image databáz a CRM
  • Analýzy a reporting z digitálu a online

Požadujeme:

  • skúsenosti min. 5 rokov na obdobnej pozící
  • nadhľad v oblasti BEAUTY / FASHION / SPA
  • odborná znalosť web publishingu na blogoch a socialných sieťach,
  • vynikajúca znalosť Digital Marketingu, SEO, UX a HTML, CSS.
  • znalosť Adobe Photoshop, grafické cítenie
  • štylistické a gramatické znalosti,
  • anglický jazyk pokročilý, ďalšie jazyky výhodou

Zaujímavé platové ohodnotenie, odmeny na základe dosiahnutých tržieb a osobných výsledkov. Termín nástupu ihneď.

V prípade záujmu pošlite svoj životopis na email: maria.molnarova@bodhispa.sk, +421 907 621 518

VOĽNÉ POZÍCIE PRE ČESKÚ REPUBLIKU NAJDETE NA »
www.bodhi.cz/kariera