Kariéra

Chcete sa podieľať na rozširovaní značky BODHI SPA po Slovensku? Chcete vedieť ako si zarobiť a zároveň nakupovať so zľavou? Radi Vás privítame, podporíme, naučíme ako spoločne predstaviť ľuďom Bodhi SPA. Spoznať krásu. Orientálnu čistotu. Liečivé ako aj terapeutické účinky použitých ingrediencií.

HĽADÁME:Kariera v Bodhi herbal Spa

KEY ACCOUNT MANAGER - BODHI Herbal SPA Cosmetics - Part-time - Praha

Popis práce:

Budování nové kvalitní značky v segmentu přírodní SPA kosmetiky v ČR. Řízení aktivního prodeje a péče o stávající i nové klienty. Realizace obchodní i marketingové strategie s podporou e-shopu bodhi.cz.

Náplň práce a zodpovědnosti:

  • hledáme managera pro působení v celé ČR
  • realizace strategie prodeje směřovaná na síťové i klíčové individuální klienty v oblasti kosmetiky, wellness a SPA
  • jednání ohledně prodejních smluv a jejich podmínkách
  • připrava prezentací pro jednání s klienty
  • budování obchodních vztahů
  • podpora marketingové strategie a správa kampaní
  • správa databází a práce s online nástroji, reporting

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání
  • předchozí zkušenosti na podobné pozici min. 3 roky
  • přehled v oblasti Beauty, wellness a spa
  • Příjemné profesionální vystupování
  • Samostatný, zodpovědný přístup k práci a zdravou soutěživost
  • Komunikační dovednosti, flexibilita
  • Znalost ADOBE PHOTOSHOP na pokročilé úrovni
  • Znalost práce s MS Office na pokročilé úrovni
  • Mateřský jazyk Český a vynikají znalost AJ
  • Práce na živnost
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • Zázemí mezinárodní společnosti, Mladý dynamický tým, Práce na živnost,Nástup možný ihned, Možnost práce z domu i na částečný úvazek, Bonusy a prémie, Mobilní telefon s výhodným tarifem, Spoznej krásu i terapeutické účinky přirodních olejů

V případě zájmu zašlete svůj životopis na email:
martina@bodhispa.sk, +421 907 863 639