Mydlo Kozie mlieko a Borievka - 100% prírodné

Mydlo Kozie mlieko a Borievka - 100% prírodné

rozmery 9,90cm x 5,30cm x 2,90cm
100 g
K OBJEDNÁVKAM NAD 20€+ VZORKA ZADARMO
Dostupnosť:
100% Skladom
Cena: 5,90€
 
Popis

Prírodné mydlo z blahodárneho kozieho mlieka a vzácneho esenciálneho oleja Borievka. Kozie mlieko je známe svojimi blahorádnymi účinkami na pokožku. Prírodné mydlo Kozie mlieko a borievka obsahuje vzácny esenciálny olej z borievkových plodov, ktorý pomáha tonizovať pokožku a podporuje látkovú výmenu. Je preto vhodný pre očistu organizmu, pri detoxikačných kúrach, celulitíde alebo chudnutí. Vhodné na telo, ruky i tvár.

Základ mydla tvoria výlučne rastlinné oleje v BIO kvalite (kokosový, palmojadrový, palmový, olivový a ryžový), ktoré sú šetrné k pokožke a nevysušujú ju. Mydlo je preto vhodné na pokožku celého tela, rúk i tváre. Prírodné mydlo je bez parfémov, s použitím výlučne prírodných farbív a esenciálnych olejov. 

Nič neskrývame. Pred kúpou si môžete prečítať zloženie.

ZLOŽENIE: Sodium palmate**, Sodium cocoate**, Sodium palm kernelate**, Aqua, Glycerin, Sodium ricebranate, Juniperus communis fruit oil*, Caprae lac, Olea europaea fruit oil**,  Tocopheryl acetate

 

* z BIO esenciálnych olejov

** surovina pochádza výhradne z ekologických a dlhodobo udržateľných plantáži, ktoré sú držiteľmi certifikátu RSPO. 

 

Produkt s garanciou kvality:

0%

Parabénov, SLS (Sodium Lauryl / Laureth, Sulphate), PEG, Propylén glycolu, Minerálnych olejov, Ftalátov, Umelých farbív, Testov na zvieratách.

VEDELI STE ŽE?

BorievkaBorievka

Borievka obyčajná je kerovitá až stromovitá drevina z čeľade cyprusovité. Má často viac kmeňov. Borka je sivohnedá, šupinovitá. Ihlice sú pichľavé, majú biely pásik a sú v trojpočetných praslenoch. Kvety sú dvojdomé. Bobule modročiernej farby sú oinovatené a dozrievajú v treťom roku.

Viac o bylinkách TU

Recenzie (2)

Taktiež by sa Vám mohlo páčiť

Tekuté mydlá za super cenu!