Masážny vankúš

Masážny vankúš

rozmery 8,50cm x 9,00cm x 13,50cm
200 g
K OBJEDNÁVKAM NAD 20€+ VZORKA ZADARMO
Dostupnosť:
100% Skladom
Cena: 6,90€
 
Popis

Masážny bylinný vankúš na telo

Originálny masážny vankúš je určený pre thajskú herbálnu masáž, ktorá spočíva v prikladaní horúcich vankúšov naplnených špeciálnou zmesou rôznych aromatických a liečivých bylín na telo. 

Účinky: látky, ktoré sa z bylín uvoľňujú, podporujú krvný a lymfatický obeh, uvoľňujú svalové napätie, liečia výrony a stuhnuté kĺby. Olej z kurkumy účinne lieči kožné problémy, spevňuje a zvláčňuje pokožku. Aromatické látky pomáhajú pri prechladnutí a jemných problémoch s dýchacou sústavou.

Zloženie: Ginger purpurea rose, Curcuma domestica valeton, Alpinia nigra (Gaerthner) BL burtt, Cassia alata L, Pandanus odorus, Crinum asiaticum, Curcuma amada, Tamarindus indica L, Bauhinia retusa, Acacia concinna (Wild) DC, Nibubria siamensia, Borneol, Camphor,
Citrus Bergamia, Cymbopogon citratus, Eoenonon.

Masáž herbálnymi vankúšikmi má viacero zdravotných benefitov:

  • navodzuje hlbokú relaxáciu,
  • zmierňuje stres a únavu,
  • zlepšuje emocionálnu a fyzickú pohodu,
  • zlepšuje krvný a lymfatický obeh,
  • stimuluje vnútorné orgány.

Masážny vankúš zmierňuje bolesti, pomáha pri chronických bolestiach chrbta, artritíde, migréne, chronickom strese či úzkosti. Zmes tradičných thajských bylín používaných v obkladoch pôsobí uvoľňujúco a povzbudzujúco na telo a emocionálny stav a zároveň upokojuje boľavé a preťažené svaly. Byliny v obklade majú protizápalové, antiseptické a antioxidačné vlastnosti. 

Vyrobené v Thajsku.

TIP: Pozrite si návod ako používať herbálny vankúš. 

Produkt s garanciou kvality:
vhodne pre veganov netestované na zvieratách Eco certifikat

100%

Čisté esenciálne a rastlinné oleje / Bylinné extrakty

0%

Parabénov, SLS (Sodium Lauryl / Laureth, Sulphate), PEG, Propylén glycolu, Minerálnych olejov, Ftalátov, Umelých farbív, Testov na zvieratách.

VEDELI STE ŽE?

UhorkaUhorka

Plody uhorky sú laxatívne, adstringentné, anthelmintické a antipyretické. Sú obzvlášť užitočné pri liečbe hepatitídy, bronchitídy, astme hnačke, kašli, ale napríklad..

Viac o bylinkách TU
Recenzie (2)

Taktiež by sa Vám mohlo páčiť

Tekuté mydlá za super cenu!