Esenciálny olej Zázvor

Esenciálny olej Zázvor

Vzorka ZADARMO
Dostupnosť:
100% Skladom
Cena: 7,90€9,90€
2 kusov a viac len za 8,90€
 
Popis

100% Prírodný esenciálny olej ZÁZVOR (lat.Zingiber officinalis)

  •  antibakteriálny, antidepresívny, analgetický, protizápalový účinok

Zázvor, známy aj ako ďumbier je plazivá, tropická trvalka, pôvodom z Číny, ktorá dorastá do výšky 1 až 1,2 m. Jej silne aromatický koreň má ostrú, prenikavú, štipľavú chuť a odpradávna sa používa v kuchyni, liečiteľstve a aj ako afrodiziakum.

Esenciálny olej z koreňa zázvoru je tekuté zlato s blahodarnými účinkami pre telo aj dušu. Inhalovaním zázvorového oleja môžete nájsť stratenú sebaistotu a vôľu k činom a pevným rozhodnutiam. Upevňuje vnútornú silu, zaháňa stres a pocity menejcennosti.

Známe je jeho využitie pri ťažkostiach s trávením, rýchlo uľavuje od plynatosti a bolesti žalúdka, a pomáha pri nechutenstve a nevoľnosti. Zázvorový esenciálny olej upravuje činnosť čriev pri zápche a hnačke.

Hrejivá vlastnosť zázvoru zvyšuje krvný tlak, pomáha pri redukcii ukladania tuku, bojuje proti celulitíde a uľaví boľavým a unaveným svalom. V období chrípok a nachladnutí je dobré po ňom siahnuť pre jeho hrejivý protizápalový, antibakteriálny a antivírusový účinok.

Krajina pôvodu: Thajsko

EINECS NR: 283-634-2

 

Produkt s garanciou kvality:
100% Prírodný kozmetický produkt vhodne pre veganovnetestované na zvieratách Eco certifikat

100%

Čisté esenciálne a rastlinné oleje / Bylinné extrakty

0%

Parabénov, SLS (Sodium Lauryl / Laureth, Sulphate), PEG, Propylén glycolu, Minerálnych olejov, Ftalátov, Umelých farbív, Testov na zvieratách.

VEDELI STE ŽE?

ČajovníkZázvor (ďumbier)

Zázvor (ďumbier) je tradičná Ajurvédska rastlina, ktorá sa používa už po stáročia, aby liečila horúčku, zažívacie a kožné problémy. V Japonsku sa so zázvorovým olejom ...

Viac o bylinkách TU
Recenzie (0)

Vlasova Kozmetika