Prírodný repelent - set esenciálnych olejov

Prírodný repelent - set esenciálnych olejov

Vzorka ZADARMO
30 ml
Dostupnosť:
100% Skladom
Cena: 23,50€25,79€
 
Popis

Set esenciálnych olej s repelentným účinkom - 3X10ml Esenciálny olej citronela, levanduľa a kajeput + fľaška s rozprašovačom (100 ml).

Vyrobte si prírodný repelent, ktorý je bezpečný na použitie na pokožke aj vo Vašom domove. Vhodný na výlety do prírody, pobyty pri vode alebo večerné posedenie s priateľmi u Vás doma. Esenciálne oleje svojou vôňou odpudzujú nepríjemný hmyz a zároveň sú bezpečné pre vaše telo, pretože ide o čisté prírodné esencie. Esenciálne oleje v sete Prírodný repelent sú vhodné aj pre deti.

Esenciálne oleje v sete Prírodný repelnt sú účinné aj na ošetrenie bodnutí hmyzom alebo komárom. Esenciálny olej levanduľa môžete použiť na pokožku aj nezriedený, ostatné oleje rozrieďte v rastlinnom oleji (2-3 kvapky na 10 ml mandľového alebo olivového oleja).

AKO POUŽIŤ ESENCIÁLNE OLEJE AKO PRÍRODNÝ REPELENT.

Z esenciálnych olejov si môžete vyrobiť prírodný repelent v spreji alebo môžete esenciálne oleje použiť do aromalampy. 

Recept na prírodný repelent s esenciálnymi olejmi nájdete tu. Zo setu esenciálnych olejov Prírodný repelent si môžete vyrobiť asi 10 dávok replentu v spreji podľa tohto receptu.

Prírodný repelent do aromalampy

Použitie aromalampy alebo elektrického difúzera je vhodné najmä v uzavretých miestnostiach. Do vody v miske aromalampy alebo difúzera kvapnite 2 kvapky z každého oleja a zapáľte sviečku alebo zapnite difúzer.

 
 

Ďalšie recepty a tipy na použitie esenciálnych olejov.

Viac informácií: Ako používať esencíálne oleje

Produkt s garanciou kvality:
100% Prírodný kozmetický produkt vhodne pre veganovnetestované na zvieratách Eco certifikat

100%

Čisté esenciálne a rastlinné oleje / Bylinné extrakty

0%

Parabénov, SLS (Sodium Lauryl / Laureth, Sulphate), PEG, Propylén glycolu, Minerálnych olejov, Ftalátov, Umelých farbív, Testov na zvieratách.

VEDELI STE ŽE?

LevanduľaLevanduľa

Levanduľa je všeobecne známa svojimi upokojujúcimi a blahodarnými účinkami, ktoré prispievajú k udržaniu celkovej duševnej a emocionálnej rovnováhy...

Viac o bylinkách TU
Recenzie (0)

Taktiež by sa Vám mohlo páčiť

Maska na vlasy