Aroma náramok 7CHAKRA + Zmes esenciálnych olejov

Aroma náramok 7CHAKRA + Zmes esenciálnych olejov

20 ml
K OBJEDNÁVKAM NAD 20€+ VZORKA ZADARMO
Dostupnosť:
100% Skladom
Cena: 17,00€

Dostupné varianty:

 
Popis

Nakombinujte si Vašu obľúbenú zmes esenciálnych olejov s Aroma náramkom 7 Chakra. 

Lávové kamene sú ideálnym nosičom esenciálnych olejov, keďže kamienky obsahujú množstvo drobných otvorov, ktoré dokážu udržať esenciálny olej pod svojím povrchom.

Aróma náramok je vhodný pre ženskú i mužskú ruku. Fotografia náramku je ilustračná, nakoľko niektoré čakrové korálky môžu mať jemnejší odtieň danej farby.

Esenciálne oleje pôsobia harmonizujúco a povzbudzujúco na myseľ i telo a povzbudzujú zmysly.

Clarity – zmes čistých esenciálnych olejov Mäta, rozmarín, citrón. Svieža vôňa zložená z esenciálnych olejov mäty, rozmarínu a citrónu je vhodná pre chvíle, keď Vás prepadne neistota, nerozhodnosť a zmätok. Kombinácia týchto sviežich esenciálnych olejov vyčistí Vašu myseľ a pomôže upriamiť pozornosť a zredukovať stres a mentálne napätie.

Equilibrium - zmes čistých esenciálnych olejov Citrónová tráva, Levanduľa. Svieža a čistá vôňa pre jasnú a vyrovnanú myseľ ponúka Equilibrium - zmes esenciálych olejov citrónovej trávy a levandule. Zmes esenciálnych olejov Equlibrium pomáha nájsť rovnováhu, je vhodná pre muža i ženu na každý deň. 

Euphoria – zmes čistých esenciálnych olejov Sladký pomaranč, Mandarínka, Levanduľa, Patchouli a Klinček. Ovocne sladká a jemne korenistá zmes esenciálnych olejov zo sladkého pomaranča, mandarínky, levandule, patchouli a klinčeku naplní vzduch aj Vašu myseľ príjemnými pocitmi, ľahkosťou a šťastím. Zmes príjemne poteší Vaše zmysly a prispeje k dobrej nálade v ktorejkoľvek časti dňa. 

Revival – zmes čistých esenciálnych olejov Klinček, Čierne korenie, Bergamot a Limetka. Korenistá zmes čistých esenciálnych olejov klinček, čierne korenie, bergamot a limetka pôsobí ako prirodzený životabudič, posilňovač. Kombinácia so sviežimi citrusmi povzbudí a osvieži myseľ. Esenciálny olej klinčeky a čierne korenie majú zahrievajúce účinky, prehreje unavené svalstvo a pokožku. Zmes esenciálnych olejov Revival povzbudí, detoxikuje celé telo.

Serenity - zmes čistých esenciálnych olejov Levanduľa, Ružové drevo, Harmanček.  Jemná vôňa zmesi Serenity zharmonizuje každú myseľ aj po náročnom pracovnom dni. Levanduľa, ružové drevo a harmanček sú známe svojimi upokojujúcimi účinkami. Pomáhajú bojovať proti depresii. Upokoja rozbúrené emócie, navodia pocit relaxácie a pokoja na duši. Sú vhodné na použitie aj pred spaním.

Stillness – zmes čistých esenciálnych olejov Levanduľa a Mäta. Vyvážená zmes esenciálnych olejov z levandule a mäty sa stane Vašou prírodnou aromaterapiou pre lepší spánok a pomôckou proti depresii. Esenciálne oleje mäta a levanduľa pomáhajú zmierniť stres, navodzujú pocit relaxácie a pomáhajú k pokojnejšiemu spánku.

Vo výhodnom balení 20 ml.

POUŽITIE PRE NÁRAMOK:

  • Nakvapkajte 3-5 kvapiek esenciálneho oleja do jednej alebo dvoch lávových kamienkov vo Vašom náramku mimo Vašej ruky, až po vsiaknutí olejov si náramok nasaďte. Vôňa sa udrží v náramku 4-5 hodín, potom si esenciálne oleje môžete znova dokvapkať
  • Čistenie a zbavenie náramku zbytkov z predošlých vôní dosiahnete jednoduchým opláchnutím pod teplou vodou.
  • Esenciálne oleje nezanechávajú škvrny, či mastné fľaky na textílii, ani na pokožke.
  • Kontakt esenciálneho oleja s pokožkou prostredníctvom náramku je nepatrný, preto nie je dôvod na obavy z podráždenia.

Ďalšie recepty a použitie esenciálnych olejov:

Produkt s garanciou kvality:
100% Prírodný kozmetický produkt vhodne pre veganovnetestované na zvieratách Eco certifikat

100%

Čisté esenciálne a rastlinné oleje / Bylinné extrakty

0%

Parabénov, SLS (Sodium Lauryl / Laureth, Sulphate), PEG, Propylén glycolu, Minerálnych olejov, Ftalátov, Umelých farbív, Testov na zvieratách.

VEDELI STE ŽE?

BergamotBergamot

Bergamot je kríženec medzi hruškou citróna a sevillského pomaranča alebo grapefruitu. Bergamot sa pestuje v talianskom ...

Viac o bylinkách TU
Recenzie (0)
Štítky
Štítky 100% prírodné

Taktiež by sa Vám mohlo páčiť

Tekuté mydlá za super cenu!