Soľ do kúpeľa Pomaranč a zázvor - 100% prírodná

Soľ do kúpeľa Pomaranč a zázvor - 100% prírodná

rozmery 9,50cm x 9,50cm x 8,50cm
500 g
K OBJEDNÁVKAM NAD 20€+ VZORKA ZADARMO
Dostupnosť:
100% Skladom
Cena: 17,50€
 
Popis

Soľ do kúpeľa Pomaranč a Zázvor

Prírodná morská soľ s esenciálnymi olejmi z pomaranča a zázvoru obohatí pokožku o minerály, regeneruje ju a dodá príjemný pôžitok z kúpeľa. Pomarančová soľ do kúpeľa obsahuje extrakt z pomarančovej kôry a jemný zázvorový púder, vďaka ktorým napomáha k spomaleniu starnutia buniek pokožky a zanechá pokožku príjemne voňavú.

Liečivá soľ do kúpeľa na psoriázu obohatená o esenciálne oleje z pomaranča a zázvoru obohatí pokožku o minerály, regeneruje ju a dodá príjemný pôžitok z kúpeľa. Zázvor je známy ako antioxidant, ktorý napomôže počas kúpeľa spomaliť starnutie pokožky a v kombinácii s pomarančom ponúkne príjemný relaxačný kúpeľ.

Prírodná morská soľ je aj jedlá, rýchlo sa roztápa v teplej vode a pre deti je bezpečná. Dodá Vám energiu, dobrú koncentráciu a podporuje taktiež aj dobrý spánok.

Prírodná morská soľ do kúpeľa nevysušuje pokožku, práve naopak, očisťuje ju od prebytočnej mastnoty a odumretých buniek pokožky. Prenikajú do spodných vrstiev pokožky a zásobujú ich vlhkosťou, vďaka čomu pokožka nadobúda jemnosť a sviežosť.

Viac o účinkoch solí do kúpeľa nájdete na našom blogu: „Soľ do kúpeľa lieči

Nič neskrývame. Pred kúpou si môžete prečítať zloženie.

ZLOŽENIE: Sea Salt, Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Peel Extract, Vitamin E, Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Oil, Zingiber Officinale(Ginger) Root Powder, Zingiber Officinale(Ginger) Root Oil.

Produkt s garanciou kvality:
100% Prírodný kozmetický produkt vhodne pre veganovnetestované na zvieratách Eco certifikat

100%

Čisté esenciálne a rastlinné oleje / Bylinné extrakty

0%

Parabénov, SLS (Sodium Lauryl / Laureth, Sulphate), PEG, Propylén glycolu, Minerálnych olejov, Ftalátov, Umelých farbív, Testov na zvieratách.

VEDELI STE ŽE?

ČajovníkZázvor (ďumbier)

Zázvor (ďumbier) je tradičná Ajurvédska rastlina, ktorá sa používa už po stáročia, aby liečila horúčku, zažívacie a kožné problémy. V Japonsku sa so zázvorovým olejom ...

Viac o bylinkách TU
Recenzie (3)
Štítky
Štítky 100% prírodné

Taktiež by sa Vám mohlo páčiť

Tekuté mydlá za super cenu!