Luffa do sprchy okrúhla

Luffa do sprchy okrúhla

K OBJEDNÁVKAM NAD 20€+ VZORKA ZADARMO
Dostupnosť:
100% Skladom
Cena: 5,90€
 
Popis

Luffa do kúpeľa okrúhla

Vyrobená zo 100% prírodného materiálu. Rozmer: 12 x 15 cm.

Luffa do kúpeľa okrúhla je prírodná špongia vyrobená zo 100% rastlinného vlákna a preto je dokonalou alternatívou k plastovým špongiám. Tieto plody sa pestujú najmä v ázijských krajinách ako zelenina a sú jedlé v rannom štádiu dozrievania. Sušenie týchto plodov odstráni vodu a masážna hubka na umývanie tela je na svete. Luffa do kúpeľa sa dá použiť mnohokrát a na konci svojej životnosti je úplne kompostovateľná.

Prírodná, ekologická exfoliačná lufa je vyrobená z ekologického a biologicky odbúrateľného materiálu a je vhodná na každodennú masáž tela v sprche či pri kúpeli. Odstraňuje odumretú pokožku a hĺbkovo čistí pokožku, pričom odstraňuje prebytočný maz z pórov. Prírodný materiál môže znížiť a sterilizovať zápaly, prirodzene zlepšiť zdravie pokožky, vyhladiť pokožku a obnoviť jej mladistvý vzhľad. Pravidelnou masážou dokážete zmierniť prejavy celulitídy a vyhladiť pokožku.

Použitie: Pred použitím luffu namočte do teplej vody, aby zmäkla a následne aplikujte sprchový gél či mydlo. 

Vyrobené v Thajsku.

Produkt s garanciou kvality:
100% Prírodný kozmetický produkt vhodne pre veganovnetestované na zvieratách Eco certifikat

100%

Čisté esenciálne a rastlinné oleje / Bylinné extrakty

0%

Parabénov, SLS (Sodium Lauryl / Laureth, Sulphate), PEG, Propylén glycolu, Minerálnych olejov, Ftalátov, Umelých farbív, Testov na zvieratách.

VEDELI STE ŽE?

LuffaLuffa

Luffa je 100% prírodný materiál získaný z plodov rastliny Luffa, ktorá patria do čelade tekvitovitej. Luffa svojím tvarom tiež pripomína uhorku. Tieto plody sa ....

Viac o bylinkách TU
Recenzie (1)

Taktiež by sa Vám mohlo páčiť

Tekuté mydlá za super cenu!