Darčekový set SPICE THERAPY

Darčekový set SPICE THERAPY

K OBJEDNÁVKAM NAD 20€+ VZORKA ZADARMO
Dostupnosť:
100% Skladom
Cena: 35,00€
 
Popis

Darčekový set prírodnej kozmetiky SPICE THERAPY s príjemnou korenistou vôňou. Set je zabalený v krásnej krabičke z palmových listov a previazaný hodvábnou stuhou.

Set prírodnej kozmetiky Spice Therapy obsahuje Telový olej a Tekuté mydlo.

Kolekcia Spice Therapy je charakteristická nezameniteľnou korenistou vôňavou kombináciou štyroch esenciálnych olejov - klinček, čierne korenie, bergamot a limetka. Čierne korenie uvoľňuje svalové napätie a stimuluje krvný obeh, bergamot a limetka sa vyznačujú antiseptickými účinkami, zatiaľ čo klinčekový olej je silným prírodným antioxidantom.

Tekuté mydlo Spice Therapy má jemnú konzistenciu, ktorá čistí a nevysušuje pokožku. Môžete ho použiť na čistenie rúk, celého tela alebo pokožky tváre. Je vhodný na všetky typy pokožky.

Telový olej Spice Therapy Telový olej a olej do kúpeľa Spice Therapy je založený na báze rastlinných olejov - kokosového a ryžového. Kokosový olej obsahuje veľa antioxidantov a vitamín E, ktoré pomáhajú spomaliť starnutie pokožky. Ryžový olej podporuje prekrvenie, tonizáciu pokožky a zabraňuje nadmernému vysychaniu pokožky.

 

Vyskúšajte všetky výrobky z kolekcie Spice Therapy.

 

Nepoužívajte v tehotenstve, pre malé deti do 6 rokov a v prípade, že trpíte vysokým krvým tlakom. 

Produkt s garanciou kvality:
vhodne pre veganov netestované na zvieratách Eco certifikat

100%

Čisté esenciálne a rastlinné oleje / Bylinné extrakty

0%

Parabénov, SLS (Sodium Lauryl / Laureth, Sulphate), PEG, Propylén glycolu, Minerálnych olejov, Ftalátov, Umelých farbív, Testov na zvieratách.

VEDELI STE ŽE?

KlinčekyKlinčekovec voňavý

Klinčeky sú sušené nerozkvitnuté púčiky stálezeleného stromu pôvodom z Indonézie. Nezameniteľná vôna klinčekov v nás evokuje predovšetkým vianočné ...

Viac o bylinkách TU
Recenzie (1)

Taktiež by sa Vám mohlo páčiť

Tekuté mydlá za super cenu!