Zmes esenciálnych olejov - EQUILIBRIUM

Zmes esenciálnych olejov - EQUILIBRIUM

Vzorka ZADARMO
20 ml
Dostupnosť:
100% Skladom
Cena: 11,00€
 
Popis

Equilibrium - zmes čistých esenciálnych olejov Citrónová tráva, Levanduľa

Svieža a čistá vôňa pre jasnú a vyrovnanú myseľ ponúka Equilibrium - zmes esenciálych olejov citrónovej trávy a levandule. Zmes esenciálnych olejov Equlibrium pomáha nájsť rovnováhu, je vhodný pre muža i ženu na každý deň. 

Zmes esenciálnych olejov levandule a citrónovej trávy je vhodný aj na masáže (zmiešané s rastlinným olejom), má blahodárne účinky na pokožku. Vďaka antibakteriálnym účinkom oboch esenciálnych olejov levanduľa i citrónová tráva, pomáha zmes Equilibrium pri liečbe kožných problémov, ako napr. akné, alebo rýchlo sa mastiaca pleť. Esenciálny olej citrónová tráva zmierňuje svalové napätie po fyzickom výkone. Esenciálny olej levanduľa je známy svojimi upokojujúcimi účinkami na telo i myseľ, takže zmes esenciálnych olejov Equilibrium môžete bez obáv použiť i pred spaním. 

Použitie: pridajte do vody v aromalampe 3-5 kvapiek, do kúpeľa 3-8 kvapiek, vhodný tiež do sauny, na masáž a do kozmetických výrobkov 1-3 kvapky.

Produkt s garanciou kvality:
100% Prírodný kozmetický produkt vhodne pre veganovnetestované na zvieratách Eco certifikat

100%

Čisté esenciálne a rastlinné oleje / Bylinné extrakty

0%

Parabénov, SLS (Sodium Lauryl / Laureth, Sulphate), PEG, Propylén glycolu, Minerálnych olejov, Ftalátov, Umelých farbív, Testov na zvieratách.

VEDELI STE ŽE?

Citronová trávaCitrónová tráva 

Citrónová tráva je obľúbená vďaka svojim antiseptickým a aromatickým vlastnostiam. Svieža citrusová vôňa pôsobí ako ukľudňujúci prostriedok
...

Viac o bylinkách TU
Recenzie (1)
Štítky
Štítky 100% prírodné

Taktiež by sa Vám mohlo páčiť

Kremy na ruky