Esenciálny olej Rozmarín

Esenciálny olej Rozmarín

Vzorka ZADARMO
Dostupnosť:
100% Skladom
Cena: 6,90€7,90€
2 kusov a viac len za 7,19€
 
Popis

100% Prírodný esenciálny olej ROZMARÍN (Rosmarinus officinalis) 

  •  antiseptický, imunostimulačný, protizápalový a analgetický účinok

Rozmarínová silica sa získava parovodnou destiláciou kvitnúcej vňate a listov rozmarínu, má farbu podobnú steblám svetlej slamy a silnú a prenikavú vôňu. Rozmarínový esenciálny olej má široké využitie pre svoje imunostimulačné, antibakteriálne, protizápalové a analgetické účinky.

Rozmarínový olej má stimulujúci účinok na centrálnu nervovú sústavu, posilňuje krvný obeh a cirkuláciu krvi, čím nielen povzbudzuje rast vlasov, ale aj podporuje prekrvenie mozgu a tým priamo zlepšuje pamäť a koncentráciu. Rozmarín je dobré analgetikum; masáž alebo pár kvapiek oleja vo vodnom kúpeli pomôže unavenému a preťaženému svalstvu. Rovnako dobre pomáha zmierniť bolesti pri reumatických a artritídnych ťažkostiach.

Výborne funguje proti bolestiam hlavy, chorobám zo stresu, pri duševnej únave a vyčerpaní a pri ťažkostiach s trávením. Éterický olej z rozmarínu sa po storočia tradične používa v starostlivosti o pleť a vlasy. Pridáva sa (pár kvapiek) do vody na záverečné oplachovanie tmavých vlasov a na masírovanie pokožky hlavy, kde pomáha pri nadmernom vypadávani vlasov. Rozmarín je užitočný pri dýchacích problémoch, inhalovaním pomáha zbaviť sa nádchy a zároveň prečistí myseľ.

Krajina pôvodu: India

EINECS NR: 283-291-9

Produkt s garanciou kvality:
100% Prírodný kozmetický produkt vhodne pre veganovnetestované na zvieratách Eco certifikat

100%

Čisté esenciálne a rastlinné oleje / Bylinné extrakty

0%

Parabénov, SLS (Sodium Lauryl / Laureth, Sulphate), PEG, Propylén glycolu, Minerálnych olejov, Ftalátov, Umelých farbív, Testov na zvieratách.

VEDELI STE ŽE?

RozmarinRozmarín

Liečivé účinky rozmarínu lekárskeho poznali už naši predkovia, ktorí ho používali pri liečebných a ochranných rituáloch. Takisto bol považovaný za symbol lásky a vernosti ...

Viac o bylinkách TU
Recenzie (0)

Vlasova Kozmetika