Aróma difuzér Sladké korenie

Aróma difuzér Sladké korenie

rozmery 5,50cm x 5,50cm x 26,00cm
90 ml
K OBJEDNÁVKAM NAD 20€+ VZORKA ZADARMO
Dostupnosť:
100% Skladom
Cena: 19,90€
 
Popis

Aróma difuzér sladké korenie vás ovanie jemnou a tajomnou vôňou zmesi korenia a karamelu. Tento osviežovač vzduchu je štýlový interiérový doplnok vhodný do vstupných hál, obývacích miestností, kancelárií, kúpelní či WC. Osviežuje vzduch po dobu až 3 mesiacov!

Tento vonný difúzer v skle má v balení priložené tyčinky, vyrobené z ratanového dreva, ktoré vo vnútri majú póry so schopnosťou dobrého nasávania vonnej tekutiny. Takto sa vôňa rozptyľuje do priestoru, čím dosiahnete príjemné osvieženie bytu, domu, či kancelárskych priestorov.  Aroma difúzer s tyčinkami je ideálny aj do kúpeľne alebo wc. Táto prírodná vôňa do bytu Vám vytvorí atmosféru domova, s neodolateľnou arómou. 

 

Použitie: Odstráňte vnútorný uzáver, tyčinky vložte do sklenenej fľašky, po polhodine tyčinky obráťte. Pre zvýraznenie vône otočte každý týždeň paličky, aby sa tekutina znova nasiakla do tyčiniek. Pre zjemnenie vône odoberte z tyčiniek. Uschovajte pred deťmi. 

NEOBSAUJE ALKOHOL!

ZLOŽENIE: DPM, Fragrance oil. 

Rozmery (h x š x v):5.5 x 5.5 x 26

Produkt s garanciou kvality:

0%

Parabénov, SLS (Sodium Lauryl / Laureth, Sulphate), PEG, Propylén glycolu, Minerálnych olejov, Ftalátov, Umelých farbív, Testov na zvieratách.

VEDELI STE ŽE?

Koreň ženšenuKoreň ženšenu

Trváca bylina pôvodom zo severovýchodnej Číny, ktorej korene dosahujú dĺžku desiatok centimetrov. Koreň v sušenom stave obsahuje prospešné aktívne látky ako polysacharidy..

Viac o bylinkách TU
Recenzie (1)

Taktiež by sa Vám mohlo páčiť

Tekuté mydlá za super cenu!