Kariéra

Chcete sa podieľať na rozširovaní značky BODHI SPA po Slovensku? Chcete vedieť ako si zarobiť a zároveň nakupovať so zľavou? Radi Vás privítame, podporíme, naučíme ako spoločne predstaviť ľuďom Bodhi SPA. Spoznať krásu. Orientálnu čistotu. Liečivé ako aj terapeutické účinky použitých ingrediencií.

HĽADÁME:Kariera v Bodhi herbal Spa

Asistent/ka predaja - BRIGÁDA DECEMBER 2016!!!

Popis pracovnej ponuky:

Hľadáme študentky VŠ na predaj prírodnej kozmetiky počas vianočných trhov do Bratislavského obchodného centra EUROVEA.. Ponúkame brigádu od 1 - 23. decembra 2016 s kompletným zaškolením o produktoch prírodnej kozmetiky Bodhi Herbal SPA i s možnosťou dlhodobej spolupráce v budúcnosti.

Požiadavky:

  • práca minimálne 3-4 x do týždňa
  • obsluha zákazníkov a komunikatívnosť
  • záujem o prírodnú kozmetiku
  • práca s pokladňou, predošlá prax s predajom vítaná
  • spoľahlivosť a pracovitosť
  • príjemné a ústretové vystupovanie
  • Anglický jazyk, znalosť ďaľších jazykov vítana

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám Váš stručný životopis s kontaktnými údajmi čo najskôr na email: martina@bodhispa.sk

Beauty&SPA Sales Konzultant (part-time)

Riadenie aktívného predaja a starostlivosť o súčasných a získavanie nových klientov. Správa databáz. Budovanie novej kvalitnej značky v segmente prírodnej SPA kozmetiky.

Požiadavky:
  • aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
  • starostlivosť o súčasných veľkoobchodných zákazníkov
  • prehľad v segmente beauty care, wellness & SPA
  • správa databáz a a obchodných emailov
  • budovanie obchodných vzťahov
  • práca s MS office na vysokej úrovni
  • administratívne úkony, znalosť word, excel na pokročilej úrovni
  • cudzie jazyky:  pokročilá angličtina
  • predchádzajúca skúsenosť na podobnej pozícií min. 3 roky
  • práca na dohodu alebo živnosť

    Mzda a termín nástupu:
    Zaujímavé platové ohodnotenie. Práca za províziu. Možnosť práce aj na part‐time.

V prípade záujmu, prosím pošlite Vaše CV na email: martina@bodhispa.sk