Zmes esenciálnych olejov - SERENITY

Zmes esenciálnych olejov - SERENITY

Vzorka ZADARMO
20 ml
Dostupnosť:
100% Skladom
Cena: 13,00€
 
Popis

Serenity - zmes čistých esenciálnych olejov Levanduľa, Ružové drevo, Harmanček

Zmes esenciálnych olej Serenity priaznivo pôsobí na myseľ, telo a prebudí zmysly.

Jemná vôňa zmesi Serenity zharmonizuje každú myseľ aj po náročnom pracovnom dni. Levanduľa, ružové drevo a harmanček sú známe svojimi upokojujúcimi účinkami. Pomáhajú bojovať proti depresii. Upokoja rozbúrené emócie, navodia pocit relaxácie a pokoja na duši. Sú vhodné na použitie aj pred spaním.

Zmes esenciálnych olejov z levandule, ružového dreva a harmančeka pôsobí na pokožku ako pohladenie. Esenciálne oleje levanduľa, harmanček a ružové drevo majú antisekptické a antibakteriálne účinky, pleť upokojujú a pomáhajú pri liečbe a prevencii kožných ťažkostí, ako napr. akné, ekzém. Esenciálny olej ružové drevo pomáha omladzovať pokožku. Zmes esenciálnych olejov Serenity preto odporúčame aj na vonkajšie použitie - na masáže, do pleťových kozmetických prípravkov, do kúpeľov.

Použitie: pridajte do vody v aromalampe 3-5 kvapiek, do kúpeľa 3-8 kvapiek, vhodný tiež do sauny, na masáž a do kozmetických výrobkov 1-3 kvapky.

Produkt s garanciou kvality:
100% Prírodný kozmetický produkt vhodne pre veganovnetestované na zvieratách Eco certifikat

100%

Čisté esenciálne a rastlinné oleje / Bylinné extrakty

0%

Parabénov, SLS (Sodium Lauryl / Laureth, Sulphate), PEG, Propylén glycolu, Minerálnych olejov, Ftalátov, Umelých farbív, Testov na zvieratách.

VEDELI STE ŽE?

LevanduľaLevanduľa

Levanduľa je všeobecne známa svojimi upokojujúcimi a blahodarnými účinkami, ktoré prispievajú k udržaniu celkovej duševnej a emocionálnej rovnováhy. Pomáha ...

Viac o bylinkách TU
Recenzie (1)

Taktiež by sa Vám mohlo páčiť

Kremy na ruky