Kozmetika pre bábätká - SET LEVANDUĽA

Kozmetika pre bábätká - SET LEVANDUĽA

K OBJEDNÁVKAM NAD 20€+ VZORKA ZADARMO
Dostupnosť:
100% Skladom
Cena: 22,00€
 
Popis

Prírodná kozmetika pre bábätko v BIO kvalite s originálnou hračkou za zvýhodnenú cenu.

Set obsahuje:

  • Detské prírodné mydlo z kokosového, ryžového a levanduľového esenciálneho oleja v organic kvalite. Jemné detské mydlo vhodné pre deti od narodenia sa stará o tú najjemnejšiu pokožku detí a bábätiek, šetrne čistí a pomáha predchádzať vysušovaniu a zapareninám.
  • Prírodný olej pre bábätká - 100% kokosový olej s levanduľovým esenciálnym olejom v organic kvalite je vhodný na každodenné použitie na hydratáciu pokožky po kúpeli ako aj na masáže bábätiek. Levanduľový esenciálny olej pôsobí upokojujúco na pokožku i na psychiku.
  • Originálna hračka zo 100% bavlny poteší každé dieťa, ručne šitá, očká sú niťou výšívané, hračka je preto vhodná aj do rúk malých detí. Iba v tomto sete za zvýhodnenú cenu.

Zvieratká sú každé originál, každý kus je iný, ručne ušitý z originálnej látky vyrobené na Bali.  Látkové hračky dodáva SAMSA boho & ethnic shop iba v sete detskej kozmetiky za zvýhodnenú cenu.

Produkt s garanciou kvality:
100% Prírodný kozmetický produkt vhodne pre veganovnetestované na zvieratách Eco certifikat

100%

Čisté esenciálne a rastlinné oleje / Bylinné extrakty

0%

Parabénov, SLS (Sodium Lauryl / Laureth, Sulphate), PEG, Propylén glycolu, Minerálnych olejov, Ftalátov, Umelých farbív, Testov na zvieratách.

VEDELI STE ŽE?

LevanduľaLevanduľa

Levanduľa je všeobecne známa svojimi upokojujúcimi a blahodarnými účinkami, ktoré prispievajú k udržaniu celkovej duševnej a emocionálnej rovnováhy. Pomáha ...

Viac o bylinkách TU
Recenzie (0)

Taktiež by sa Vám mohlo páčiť

Tekuté mydlá za super cenu!