Tekuté mydlo na ruky a telo YUZU 1L - REFILL

Tekuté mydlo na ruky a telo YUZU 1L - REFILL

rozmery 7,00cm x 10,00cm x 23,50cm
1 000 ml
K OBJEDNÁVKAM NAD 20€+ VZORKA ZADARMO
Dostupnosť:
100% Skladom
Cena: 33,00€
 
Popis

Prírodné tekuté mydlo YUZU PROFI 1l - REFILL

Prírodné tekuté mydlo na ruky a telo s osviežujúcou vôňou Yuzu teraz aj vo výhodnom litrovom balení. Vďaka povrchovo aktívnym látkam rastlinného pôvodu jemne čistí pokožku rúk bez podráždenia alebo narušenia jej hydrolipidovej vrstvy. Mydlo je obohatené o esenciálny olej z citrusového plodu Yuzu, ktorý má antibakteriálne účinky a pomáha regenerovať pokožku. Vitamín B5 a glycerín upokojujú a vyživujú suché a citlivé ruky. Jemná citrusová vôňa povzbudí, pozdvihne náladu a pomôže zahnať stres.

Tekuté mydlá s vylepšeným zložením od Bodhi obsahujú vo svojom vo svojom zložení glycerín, zvlhčovadlo, ktoré zadržiava vlhkosť tým, že udržuje vodu v pokožke. Pri čistení pleti je dôležité odstrániť nečistoty a mastnotu, ale pre jej jemnosť je dôležité zachovať zdravie vonkajšej vrstvy pokožky. Glycerín pomáha udržiavať pokožku hydratovanú a zabraňuje podráždeniu pokožky počas procesu umývania.

VEDELI STE?

Yuzu je citrusové ovocie, vznikol krížením mandarínky a citrónu. Rastlina pochádza z čeľade Rutaceae východoázijského pôvodu. Yuzu sa pestuje vo východnej Ázii, hlavne v Japonsku. Plod yuzu je cenným zdrojom vitamínu C a antioxidantov, čerstvé yuzu obsahuje tri 3x viac vitamínu C ako citrón.

Bez parabénov, SLS, PEG-ov a umelých farbív.

 

Nič neskrývame. Pred kúpou si môžete prečítať zloženie.

ZLOŽENIE: Aqua, Potassium palmate, Potassium palm kernelate, Glycerin, Panthenol (Vitamin B5), Citrus junos (Yuzu) peel oil, Parfum, Benzyl Alcohol, Sorbic Acid, Benzoic Acid

 

Produkt s garanciou kvality:
vhodne pre veganov netestované na zvieratách Eco certifikat

100%

Čisté esenciálne a rastlinné oleje / Bylinné extrakty

0%

Parabénov, SLS (Sodium Lauryl / Laureth, Sulphate), PEG, Propylén glycolu, Minerálnych olejov, Ftalátov, Umelých farbív, Testov na zvieratách.

VEDELI STE ŽE?

YuzuYuzu

Yuzu je citrusové ovocie (kríženec mandarinky a citrónu) a rastlina z čeľade Rutaceae východoázijského pôvodu...

Viac o bylinkách TU
Recenzie (0)

Taktiež by sa Vám mohlo páčiť

Tekuté mydlá za super cenu!