Soľ do kúpeľa Kvetinový mix - 98,2% prírodná

Soľ do kúpeľa Kvetinový mix - 98,2% prírodná

rozmery 9,50cm x 9,50cm x 8,50cm
500 g
K OBJEDNÁVKAM NAD 20€+ VZORKA ZADARMO
Dostupnosť:
100% Skladom
Cena: 17,50€
 
Popis

Soľ do kúpeľa Kvetinový mix

Liečivá soľ do kúpeľa obohatená o výťažky z jazmínu, ružových lupienkov a o esenciálny olej Ylang Ylang, ktorý ma antiseptický účinok a taktiež je prospešný pri kožných ochoreniach. Esenciálny olej Ylang Ylang taktiež priaznivo pôsobí na emócie a je známy ako afrodiziakum. Najlepšia soľ do kúpeľa pre ženy.

Kvetinová soľ do kúpeľa taktiež pomáha odbúravať bolesti, napätie i stres a taktiež pomôže zregenerovať unavené telo i dušu. Kvetinový kúpeľ tak dodá pokožke i duši ozdravujúci zážitok.

Prírodná morská soľ do kúpeľa nevysušuje pokožku, práve naopak, očisťuje ju od prebytočnej mastnoty a odumretých buniek pokožky. Prenikajú do spodných vrstiev pokožky a zásobujú ich vlhkosťou, vďaka čomu pokožka nadobúda jemnosť a sviežosť.

Viac o účinkoch solí do kúpeľa nájdete na našom blogu: „Soľ do kúpeľa lieči

Nič neskrývame. Pred kúpou si môžete prečítať zloženie.

ZLOŽENIE: Sea Salt, Rosa Centifolia (Rose) Petals, Jasminum Officinale (Jasmine) Extract, Cananga Odorata (Ylang Ylang) Oil, Tocopherol (Vitamine E), Floral Frangrance Oil.

Produkt s garanciou kvality:
vhodne pre veganov netestované na zvieratách Eco certifikat

100%

Čisté esenciálne a rastlinné oleje / Bylinné extrakty

0%

Parabénov, SLS (Sodium Lauryl / Laureth, Sulphate), PEG, Propylén glycolu, Minerálnych olejov, Ftalátov, Umelých farbív, Testov na zvieratách.

VEDELI STE ŽE?

JazmínJazmín

Najviac je používaný v dermatológii vďaka antiseptickým a protizápalovým účinkom. Jeho vôňa utišuje a zjemňuje, je odporúčaný ľuďom trpiacim depresiou alebo stresom ...

Viac o bylinkách TU
Recenzie (2)

Taktiež by sa Vám mohlo páčiť

Tekuté mydlá za super cenu!