Darčekový set na vlasy Yuzu

Darčekový set na vlasy Yuzu

rozmery 10,50cm x 17,00cm x 7,00cm
K OBJEDNÁVKAM NAD 20€+ VZORKA ZADARMO
Dostupnosť:
Nie je na Sklade
Cena: 31,50€
 
Popis

 

Svieža vôňa vlasového setu Yuzu poteší milovníkov citrusových vôní. Zregenerujte Vaše vlasy s Darčekovým setom na vlasy Yuzu a doprajte si čas pre seba. Nová vylepšená receptúra vlasových prípravkov je obohatená o minerály horčík, sodík a zinok, ktoré sú naviazané na kyselinu známu pod názvom PCA, prirodzene vyskytujúcu sa v organizme. Vďaka tejto väzbe minerály účinne prenikajú do pokožky a tým udržujú jej stabilnú hydratáciu a výživu.

Darčekový set na vlasy v krásnej krabičke z palmových listov previazanej hodvábnou stuhou obsahuje Prírodný šampón Yuzu a Prírodný kondicionér Yuzu z kolekcie Yuzu.

VEDELI STE? 

Yuzu je citrusové ovocie, ktoré vzniklo krížením mandarínky a citrónu. Rastlina pochádza z čeľade Rutaceae východoázijského pôvodu. Yuzu sa pestuje vo východnej Ázii, hlavne v Japonsku. Plod yuzu je cenným zdrojom vitamínu C a antioxidantov. Čerstvé yuzu obsahuje tri 3x viac vitamínu C ako citrón.

Produkt s garanciou kvality:
vhodne pre veganov netestované na zvieratách Eco certifikat

100%

Čisté esenciálne a rastlinné oleje / Bylinné extrakty

0%

Parabénov, SLS (Sodium Lauryl / Laureth, Sulphate), PEG, Propylén glycolu, Minerálnych olejov, Ftalátov, Umelých farbív, Testov na zvieratách.

VEDELI STE ŽE?

YuzuYuzu

Yuzu je citrusové ovocie (kríženec mandarinky a citrónu) a rastlina z čeľade Rutaceae východoázijského pôvodu...

Viac o bylinkách TU
Recenzie (0)

Taktiež by sa Vám mohlo páčiť

Tekuté mydlá za super cenu!