Darčekový set na vlasy Mango

Darčekový set na vlasy Mango

rozmery 10,50cm x 17,00cm x 7,00cm
K OBJEDNÁVKAM NAD 20€+ VZORKA ZADARMO
Dostupnosť:
Nie je na Sklade
Cena: 31,50€
 
Popis

Exotický vlasový set so sladkou vôňou manga Vás pri každej sprche prenesie do tropických krajín. Hydratujte Vaše vlasy s Vlasovým setom Mango a doprajte si čas pre seba. Nová vylepšená receptúra vlasových prípravkov je obohatená o minerály horčík, sodík a zinok, ktoré sú naviazané na kyselinu známu pod názvom PCA, prirodzene vyskytujúcu sa v organizme. Vďaka tejto väzbe minerály účinne prenikajú do pokožky a tým udržujú jej stabilnú hydratáciu a výživu.

Darčekový set na vlasy v krásnej krabičke z palmových listov previazanej hodvábnou stuhou obsahuje Prírodný šampón Mango a Prírodný kondicionér Mango z kolekcie Mango.

VEDELI STE?
Pôvod manga sa spája s Áziou a v Indii je známe pod názvom ovocie bohov. Mango má povesť vitamínovej bomby, pretože je zdrojom viacerých vitamínov ako napríklad vitamínu A, K, E, C a vitamínov B komplexu. Obsahuje tiež veľké množstvo minerálov a antioxidantov a preto je mango účinné v ochrane pred starnutím pokožky a vplýva na zdravie pleti a vlasov.

Produkt s garanciou kvality:
vhodne pre veganov netestované na zvieratách Eco certifikat

100%

Čisté esenciálne a rastlinné oleje / Bylinné extrakty

0%

Parabénov, SLS (Sodium Lauryl / Laureth, Sulphate), PEG, Propylén glycolu, Minerálnych olejov, Ftalátov, Umelých farbív, Testov na zvieratách.

VEDELI STE ŽE?

MangoMango

Mango je tropické ovocie, plod mangovníka. Mango patrí do rodu Mangifera, ktorý zahŕňa 69 botanických druhov a viac ako 1000 odrôd tohto ovocia...

Viac o bylinkách TU
Recenzie (0)

Taktiež by sa Vám mohlo páčiť

Tekuté mydlá za super cenu!