Darčeková sada na vlasy DELUXE

Darčeková sada na vlasy DELUXE

K OBJEDNÁVKAM NAD 20€+ VZORKA ZADARMO
Dostupnosť:
100% Skladom
Cena: 49,00€
 
Popis

Hýčkajte Vaše vlasy so Setom na vlasy DELUXE, ktorý z Vašej kúpeľne vytvorí luxusné spa. Prírodný šampón s podmanivou vôňou kvetín s extraktmi z kvetov múčenky opletavej a svetlice farbiarskej majú vynikajúce ochranné a antioxidačné vlastnosti, ktoré prispievajú k zlepšeniu kvality vlasovej štruktúry. Tento kvetinový šampón Vaše vlasy jemne vyčistí, kondicionér sa postará o regeneráciu vlasov a ich ľahké rozčesávanie. Komplexnú starostlivosť o vlasy dosiahnete používaním vlasovej masky s obsahom ryžového mlieka a o lesk a dokonalú jemnosť vlasov sa postará 100% prírodný výživný olej na vlasy.

Darčeková sada na vlasy DELUXE v krásnej krabičke z palmových listov previazanej hodvábnou stuhou obsahuje Prírodný šampón Kvetinový Mix, Prírodný kondicionér Kvetinový Mix, Maska na vlasy s ryžovým mliekom, Výživný olej na vlasy - 100% prírodný.

VEDELI STE?

Ryža sa dlhé roky používa v Ázijských krajinách na udržanie mladistvej pleti a podporu rastu krásnych a zdravých vlasov. Výluh z ryže je totiž plný vitamínov, minerálov a aminokyselín, ktoré výrazne vplývajú na vitalitu vlasov.

Produkt s garanciou kvality:
vhodne pre veganov netestované na zvieratách Eco certifikat

100%

Čisté esenciálne a rastlinné oleje / Bylinné extrakty

0%

Parabénov, SLS (Sodium Lauryl / Laureth, Sulphate), PEG, Propylén glycolu, Minerálnych olejov, Ftalátov, Umelých farbív, Testov na zvieratách.

VEDELI STE ŽE?

Ginko dvojlaločné - gikgo bilobaGinko dvojlaločné (Ginko biloba)

Ginko predstavuje živú fosíliu vo svete rastlín, ktorá je na Zemi už vyše 200 miliónov rokov. Je jednou z najúčinnejších liečivých rastlín ...

Viac o bylinkách TU
Recenzie (0)

Taktiež by sa Vám mohlo páčiť

Tekuté mydlá za super cenu!