Elektrický difuzér z Bambusu + EQUILIBRIUM

Elektrický difuzér z Bambusu + EQUILIBRIUM

Vzorka ZADARMO
rozmery 16,50cm x 16,50cm x 13,00cm
Dostupnosť:
100% Skladom
Cena: 79,00€
 
Popis

Zmeňte svoj domov na oázu relaxu! Tento nadčasový ultrazvukový aróma difuzér zlepšuje vnútornú klímu a zvlhčuje vzduch. Naplňte difuzér vodou a vonným esenciálnym olejom podľa Vášho výberu. Príjemné účinky esenciálnych olejov majú pozitívny vplyv na vaše telo a myseľ. Alebo jednoducho naplňte aróma difuzér iba čistou vodou na zvlhčovanie vzduchu. Teraz v balení aj zmes SIGNATURE BLEND čistých esenciálnych olejov EQULIBRIUM.

Aróma Difuzér vďaka svojmu dizajnu je elegantným interiérovým doplnkom vašej obývačky, kancelárie či relaxačného centra. Interakcie materiálov ako je sklo a bambus, vhodne doplnia akýkoľvek interiér. LED farebné osvetlenie poskytuje upokojujúcu atmosféru. 

  • Rozmer: 16,5 x 16,5 x 13 cm.
  • Životnosť: až 3000h (pri priemernej spotrebe až 5 rokov)
  • Automatické vypnutie pri nedostatku vody

Použitie: Pridajte pár kvapiek éterického oleja podľa Vášho výberu do vody v miske, stlačte štart a nechajte vyparovať. Aromadifuzér nenechávajte bez dozoru, dohliadnite, aby bolo v miske dostatočné množstvo vody. Po použití je vhodné misku jemne umyť a vytrieť papierovou utierkou do sucha a tak zachováte jej pekný vzhľad na dlhú dobu. 

Stiahnite si návod na použitie.

Recenzie (0)

Taktiež by sa Vám mohlo páčiť

Telové oleje