Esenciálne oleje - Zimný set

Esenciálne oleje - Zimný set

30 ml
K OBJEDNÁVKAM NAD 20€+ VZORKA ZADARMO
Dostupnosť:
100% Skladom
Cena: 25,90€27,70€
 
Popis

Tri esenciálne oleje pre zimné obdobie na imunitu, prevenciu ale aj liečbu prechladnutí, chrípok ako aj na rozjasnenie a povzbudenie nálady v pochmúrných zimných dňoch. 

V zimnom sete nájdete tieto esenciálne oleje:

  • Eukalyptus: Pridajte pár kvapiek do aromalampy alebo 1 kvapku do hrnca s horúcou vodou, naparujte sa po dobu 5minúť pre čisté dýchanie, úľavu pri prechladnutí a chrípke. Esenciálny olej Eukalyptus
  •  Citrón : Citrónový esenciálny olej má sviežu citrónovú vôňu, ktorá povzbudzuje a stimuluje zmysly, zaháňa únavu a stres, pomôže zmierniť obavy. Napomáha koncentrácii a prejasňuje myseľ.
  • Zázvor: Výborne prehreje telo a má antibakteriálne účinky. Pridajte 4-6 kvapiek do aromalampy či elektrického difuzéra. Esenciálny olej Zázvor

POUŽITIE:

  • INHALÁCIA - pridajte do vody v aromalampe 3-5 kvapiek.
  • VONKAJŠIE POUŽITIE -na másaž 3% riedenie pre dospelých, t.j. 5-8 kvapiek na 10ml základného rastlinného oleja (1,5% pre deti a mládež od 6 – 12r. a 1% pre deti do 6r., t.j. polovičná dávka pre deti a mládež a tretinová pre najmenšie deti)
  • KÚPEĽ - 3-8 kvapiek zriediť do jednej lyžice soli alebo teplého mlieka/medu
  • DO KOZMETICKÝCH VÝROBKOV – 1-3 kvapky
  • KLOKTANIE: 1-3 kvapky do 1 dl teplej vody

* Citrusové esenciálne oleje majú fotosenzitívny účinok, t.j. neaplikujte na pokožku vystavenú slnečnému žiareniu bezprostredne po aplikácii.

Ďalšie recepty a použitie esenciálnych olejov.

Viac informácií: Ako používať esencíálne oleje

Produkt s garanciou kvality:
100% Prírodný kozmetický produkt vhodne pre veganovnetestované na zvieratách Eco certifikat

100%

Čisté esenciálne a rastlinné oleje / Bylinné extrakty

0%

Parabénov, SLS (Sodium Lauryl / Laureth, Sulphate), PEG, Propylén glycolu, Minerálnych olejov, Ftalátov, Umelých farbív, Testov na zvieratách.

VEDELI STE ŽE?

CitrónCitrón

Citrón je bohatým zdrojom kyseliny askorbovej a citrónovej, ktoré majú priaznivé účinky na ľudský organizmus. Vďaka výrazným antiseptickým a čistiacim vlastnostiam sa využíva...

Viac o bylinkách TU
Recenzie (0)

Taktiež by sa Vám mohlo páčiť

Tekuté mydlá za super cenu!