Esenciálny olej Ružové drevo

Esenciálny olej Ružové drevo

Vzorka ZADARMO
10 ml
Dostupnosť:
100% Skladom
Cena: 9,90€
2 kusov a viac len za 8,90€
 
Popis

100% esenciálny olej Ružové drevo (lat. Aniba rosaeodora) stimuluje zmysly a priaznivo pôsobí na emócie:

  • upokojuje, uvoľňuje napätie a stres, antidepresívny, antiseptický a regeneračný účinok.

Esenciálny olej z ružového drevo má bohatú a delikátnu vôňu s kvetinovým a súčasne drevitým nádychom. Olej z ružového dreva má na organizmus tonizujúci účinok, stimuluje imunitný systém a pomáha pri chronickej únave. Je mierne analgetický a účinný pri bolestiach hlavy. Ružové drevo má celý rad užitočných vlastností v oblasti starostlivosti o pleť, pretože je antiseptický a baktericídny, osvedčuje sa pri liečbe akné, často sa používa ako deodorant. Zároveň pôsobí ako bunkový regenerátor, vhodný najmä pre zrelú pleť. Olej z ružového dreva má antidepresívne a povzbudzujúce vlastnosti, je užitočný pre ľudí v depresii a v strese, má stabilizačný účinok na nervy. Ružové drevo môže povzniesť nielen psychiku a pocity ale aj dušu a preto sa označuje aj ako „duchovný“ olej.

Použitie: pridajte do vody v aromalampe 3-5 kvapiek, do kúpeľa 3-8 kvapiek, vhodný tiež do sauny, na masáž a do kozmetických výrobkov 1-3 kvapky.

Viac info: Ako používať esencíálne oleje

Krajina pôvodu: India

EINECS NR: 281-093-7

Produkt s garanciou kvality:
100% Prírodný kozmetický produkt vhodne pre veganovnetestované na zvieratách Eco certifikat

100%

Čisté esenciálne a rastlinné oleje / Bylinné extrakty

0%

Parabénov, SLS (Sodium Lauryl / Laureth, Sulphate), PEG, Propylén glycolu, Minerálnych olejov, Ftalátov, Umelých farbív, Testov na zvieratách.

VEDELI STE ŽE?

Ružové drevoRužové drevo

Pozitívne ovplyvňuje prípady predmenštruačného syndromu, stresu, bolestí hlavy, depresie, nevoľnosti, úzkosti, napätia a je dobré pri starostlivosti o pleť ...

Viac o bylinkách TU
Recenzie (0)
Štítky
Štítky 100% prírodné

Taktiež by sa Vám mohlo páčiť

Vlasova Kozmetika